Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ0111A10
KNP02UJ0111A10
KNP02UJ0111A10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 110Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Mounting: THT
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Resistance: 110Ω
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: small size
на замовлення 980 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 110Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Mounting: THT, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Resistance: 110Ω, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: small size.
Інші пропозиції KNP02UJ0111A10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ0111A10 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% 110R PT-52mm T/B-1000