Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ012JA10
KNP02UJ012JA10
KNP02UJ012JA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 1.2Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 1.2Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
Resistor features: small size
на замовлення 490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 1.2Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 1.2Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial, Resistor features: small size.
Інші пропозиції KNP02UJ012JA10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ012JA10 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% PT-52mm T/B-1000