Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ0270A10
KNP02UJ0270A10
KNP02UJ0270A10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 27Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Resistance: 27Ω
Tolerance: ±5%
Power: 2W
Mounting: THT
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Resistor features: small size
Length: 10mm
Leads: axial
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
на замовлення 110 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 27Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Resistance: 27Ω, Tolerance: ±5%, Power: 2W, Mounting: THT, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Resistor features: small size, Length: 10mm, Leads: axial, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm.
Інші пропозиції KNP02UJ0270A10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ0270A10 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% PT-52mm T/B-1000