Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ082KA10
KNP02UJ082KA10 Royalohm
7-3358716.pdf
Виробник: Royalohm
Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% PT-52mm T/B-1000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 820mΩ; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.82Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial, Resistor features: small size, Leads dimensions: Ø0.54x28mm.
Інші пропозиції KNP02UJ082KA10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ082KA10 KNP02UJ082KA10 Виробник : ROYALOHM ROYALOHM-KNP.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 820mΩ; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.82Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
Resistor features: small size
Leads dimensions: Ø0.54x28mm