Продукція > ROYALOHM > KNP02WJ0121A19
KNP02WJ0121A19
KNP02WJ0121A19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 120Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 120Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads: axial
Temperature coefficient: 300ppm/°C
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 120Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 120Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads: axial, Temperature coefficient: 300ppm/°C.
Інші пропозиції KNP02WJ0121A19
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02WJ0121A19 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W (5.5x16.0) 5% PT-64mm T/B-1000