Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ015KA19
KNP03SJ015KA19
KNP03SJ015KA19 ROYALOHM
ROYALOHM-KNP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.15Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
на замовлення 1089 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.15Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads dimensions: Ø0.7x28mm.