Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ022JA19
KNP03SJ022JA19
KNP03SJ022JA19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.2Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 2.2Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
на замовлення 8070 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.2Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 2.2Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.7x28mm.
Інші пропозиції KNP03SJ022JA19
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP03SJ022JA19 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 3W-S (5.5x16.0) 5% 2.2R PT-64mm T/B-1000