Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ036KA19
KNP03SJ036KA19
KNP03SJ036KA19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 360mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm
Mounting: THT
Resistance: 0.36Ω
Tolerance: ±5%
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Diameter: 5.5mm
Length: 16mm
Power: 3W
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
на замовлення 738 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 360mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm, Mounting: THT, Resistance: 0.36Ω, Tolerance: ±5%, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Diameter: 5.5mm, Length: 16mm, Power: 3W, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature.