Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ039KA19
KNP03SJ039KA19
KNP03SJ039KA19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 390mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Power: 3W
Resistance: 0.39Ω
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 634 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 390mΩ; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Power: 3W, Resistance: 0.39Ω, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Type of resistor: wire-wound.