Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ051JA19
KNP03SJ051JA19
KNP03SJ051JA19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 5.1Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 5.1Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads: axial
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
на замовлення 1854 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 5.1Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 5.1Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads: axial, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads dimensions: Ø0.7x28mm.