Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ0680A19
KNP03SJ0680A19
KNP03SJ0680A19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 68Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm; axial
Mounting: THT
Resistance: 68Ω
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Length: 16mm
Power: 3W
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 5.5mm
на замовлення 250 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 68Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm; axial, Mounting: THT, Resistance: 68Ω, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Length: 16mm, Power: 3W, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 5.5mm.