KNP3W3R3JT
KNP3W3R3JT Lumimax Optoelectronic Technology
view
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Strip
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Part Status: Active
Resistance: 3.3 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Packaging: Strip, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 3.3 Ohms.