KON2-220SA
  • KON2-220SA
  • KON2-220SA
KON2-220SA Fischer Electronic
Код товару: 81909
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Fischer Electronic
Опис: корпус 1 частина
Вид, тип, група: Корпуси
Колір: чорний
Довжина, мм: 220,0 mm
Ширина, мм: 150,0 mm
Висота, мм: 44,0 mm
Загальні габарити: 220,0x150,0x44,0 mm