KOV14D-250G
KOV14D-250G Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
kov14dxxxg%20series%20a3%E7%89%88.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: GDT-VARISTOR 3KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 140J
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 4 pF @ 1 MHz
на замовлення 2987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GDT-VARISTOR 3KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 140J, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 4 pF @ 1 MHz.