KOV14D-275T
KOV14D-275T Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
kov14d-t%20series_a2.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: Thermally Protected Varistors 27
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 14mm 3-Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 155J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermally Protected Varistors 27, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 14mm 3-Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 155J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz.