KOV25D-250G
KOV25D-250G Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
kov25dxxxg%20series_a1.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: GDT-VARISTOR 10KA DISC 25MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 25mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 360J
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 4 pF @ 1 MHz
на замовлення 2997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GDT-VARISTOR 10KA DISC 25MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 25mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 360J, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 4 pF @ 1 MHz.