Продукція > KYOCERA AVX > KOVSP100MDBECAB
KOVSP100MDBECAB KYOCERA AVX
KOVP-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 100MHZ 9X14MM SMT SINE OUTPUT, -
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100MHZ 9X14MM SMT SINE OUTPUT, -, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.