Продукція > KYOCERA AVX > KOVTE100MDBECAB
KOVTE100MDBECAB
KOVTE100MDBECAB KYOCERA AVX
Kyocera_6-28-2023_KOVE_General_v3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
OCXO Oscillators OCXO
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT, -, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KOVTE100MDBECAB Виробник : KYOCERA AVX KOVE-OCXO.pdf Description: 100MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT, -
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 100 MHz