Продукція > KYOCERA AVX > KOVTE100MENDCCB
KOVTE100MENDCCB
KOVTE100MENDCCB KYOCERA AVX
KOVE-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 100 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKA
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: CMOS, TTL
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKA, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: CMOS, TTL, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppb, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.