Продукція > KYOCERA AVX > KOVTE10MDBCCAB
KOVTE10MDBCCAB
KOVTE10MDBCCAB KYOCERA AVX
KOVE-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT, -4
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 10MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT, -4, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.