Продукція > KYOCERA AVX > KOVTE10MDNCCCB
KOVTE10MDNCCCB
KOVTE10MDNCCCB KYOCERA AVX
KOVE-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKAG
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: CMOS, TTL
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 10 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKAG, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.130" L x 1.031" W (28.70mm x 26.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: CMOS, TTL, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.