Продукція > KHADAS > KP10W-US-001
KP10W-US-001 Khadas
Виробник: Khadas
Description: 10W US POWER ADAPTER
Packaging: Box
Accessory Type: Power Adapter
Specifications: 10W, 5V, 2A
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10W US POWER ADAPTER, Packaging: Box, Accessory Type: Power Adapter, Specifications: 10W, 5V, 2A, Part Status: Active.