KP1830222634 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kp1830.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.217" W (7.20mm x 5.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.217" W (7.20mm x 5.50mm).