KP1836110134W Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kp1836.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 100PF 5% 1.6KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 100PF 5% 1.6KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Capacitance: 100 pF.