Продукція > KOINO > KPB30MS-11-B
KPB30MS-11-B
KPB30MS-11-B KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 30mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Rectangular, Button, Flush
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Blue
Actuator Marking: No Marking
Написати відгук
Description: 30mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Rectangular, Button, Flush, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Blue, Actuator Marking: No Marking.