Продукція > KOINO > KPL16-L2CG
KPL16-L2CG
KPL16-L2CG KOINO
12_16mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: 16mm LED PILOT LAMP
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP40
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Green, Ingress Protection: IP40, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm.