Продукція > KOINO > KPL25-L3C-R
KPL25-L3C-R
KPL25-L3C-R KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 25mm LED PILOT LAMP
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP40
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.00" (25.4mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Написати відгук
Description: 25mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP40, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.00" (25.4mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.