Продукція > KOINO > KPL30-L2C-Y
KPL30-L2C-Y
KPL30-L2C-Y KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 30mm LED PILOT LAMP
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP40
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP40, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.