Продукція > KOINO > KPL30-L3A-Y
KPL30-L3A-Y
KPL30-L3A-Y KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF SRW TER
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 230V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP40
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Написати відгук
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF SRW TER, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 230V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP40, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.