Продукція > KOINO > KPL30W-L3A-B
KPL30W-L3A-B
KPL30W-L3A-B KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: LED PNL IND BLUE DIFF SRW TER
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 230V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Blue
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Написати відгук
Description: LED PNL IND BLUE DIFF SRW TER, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 230V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Blue, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.0mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.