Продукція > ITT CANNON, LLC > KPSE6CGMSS2-18-32PY
KPSE6CGMSS2-18-32PY ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Features: Cord Grip
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 1000VAC, 1400VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 32
Orientation: Y
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP, Features: Cord Grip, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 1000VAC, 1400VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 32, Orientation: Y, Shell Size - Insert: 18-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.