KPSE6E1419P-DZF42 ITT
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KPSE6E14-19PDZF42 | Виробник : ITT CANNON |
на замовлення 672 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| KPSE6E14-19PDZF42 | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Features: Shrink Boot Adapter Packaging: Bulk Connector Type: Plug, Male Pins Color: Olive Drab Voltage Rating: 600VAC, 850VDC Current Rating (Amps): 7.5A Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Shielding: Shielded Number of Positions: 19 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 14-19 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Crimp Ingress Protection: Environment Resistant Contact Finish - Mating: Gold Shell Material: Aluminum Alloy Shell Finish: Olive Drab Cadmium Primary Material: Metal |