KPT08F18-32P
KPT08F18-32P ITT Cannon, LLC
KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: 26482 - STYLE SERIES I & MIL BAT
Packaging: Bag
Features: Strain Relief
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Primary Material: Metal
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Description: 26482 - STYLE SERIES I & MIL BAT, Packaging: Bag, Features: Strain Relief, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Number of Positions: 32, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 18-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції KPT08F18-32P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KPT08F-18-32P KPT08F-18-32P Виробник : ITT itt-cannon-kpt-kpse-kptc-catalog.pdfext.pdf Conn Circular PIN 32 POS Solder RA Cable Mount 32 Terminal 1 Port