KPT2E22-21PWEX ITT Cannon, LLC
KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT MALE 21POS GOLD SOLDER
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 1000VAC, 1400VDC
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 21
Orientation: W
Shell Size - Insert: 22-21
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 21POS GOLD SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 1000VAC, 1400VDC, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 21, Orientation: W, Shell Size - Insert: 22-21, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.