Продукція > SUSUMU > KRL0816D-C-R010-F-T5
KRL0816D-C-R010-F-T5
KRL0816D-C-R010-F-T5 Susumu
n_catalog_partition09_en-1620720.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 0805 0.5W 0.01 ohm 1% 50ppm, AEC Q200 Qualified
Написати відгук