Продукція > SUSUMU > KRL11050D-M-R001-J-T1
KRL11050D-M-R001-J-T1
KRL11050D-M-R001-J-T1 Susumu
n_catalog_partition19_en-1620721.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 4320(Long Side 2043) 6.0W 0.001 ohm 5% 150ppm, AEC Q200 Qualified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук