Продукція > SUSUMU > KRL1220E-C-R082-F-T1
KRL1220E-C-R082-F-T1
KRL1220E-C-R082-F-T1 Susumu
n_catalog_partition09_en-1620720.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD 0805 0.5W 0.082 ohm 1% 50ppm
Написати відгук