Продукція > SUSUMU > KRL3216D-C-R007-F-T5
KRL3216D-C-R007-F-T5
KRL3216D-C-R007-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en-1620721.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD 1.5W 0.007 Ohm 1% 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук