Продукція > SUSUMU > KRL3216E-M-R010-F-T5
KRL3216E-M-R010-F-T5
KRL3216E-M-R010-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en-1620721.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sense Resistors 1206(Long Side 0612) 1.5W 0.010 ohm 1% 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук