Продукція > SUSUMU > KRL3264E-M-R680-F-T1
KRL3264E-M-R680-F-T1
KRL3264E-M-R680-F-T1 Susumu
n_catalog_partition09_en-1620720.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sense Resistors 2512 2.0W 0.680 ohm 1% 50ppm
Написати відгук