Продукція > SUSUMU > KRL6432D-C-R068-F-T5
KRL6432D-C-R068-F-T5
KRL6432D-C-R068-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en-1620721.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 2512(Long Side 1225) 3.0W 0.068 ohm 1% 50ppm, AEC Q200 Qualified
Написати відгук