Продукція > SUSUMU > KRL7638E-C-R022-F-T5
KRL7638E-C-R022-F-T5
KRL7638E-C-R022-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 3015(Long Side 1530) 4.0W 0.022 ohm 1% 50ppm, AEC Q200 Qualified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук