Продукція > SUSUMU > KRL7638E-M-R015-F-T5
KRL7638E-M-R015-F-T5
KRL7638E-M-R015-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en-1620721.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 3015(Long Side 1530) 4.0W 0.015 ohm 1% 50ppm, AEC Q200 Qualified
Написати відгук