Продукція > SUSUMU > KRL9045E-C-R022-F-T5
KRL9045E-C-R022-F-T5
KRL9045E-C-R022-F-T5 Susumu
n_catalog_partition19_en.pdf
Виробник: Susumu
Current Sense Resistors - SMD Current Sensing Resistors 3518(Long Side 1835) 5.0W 0.022 ohm 1% 50ppm, AEC Q200 Qualified
Написати відгук