Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55L7U3A822JDL1L
KRM55L7U3A822JDL1L
KRM55L7U3A822JDL1L Murata Electronics
KRM55_U2J_630_1_25kV_E-1876238.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 8200pF +/-5%
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук