Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55T7U2J783KDL1L
KRM55T7U2J783KDL1L
KRM55T7U2J783KDL1L Murata Electronics
KRM55_U2J_630_1_25kV_E-1876238.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 2220 630VDC 0.078uF 10% 4.8mm
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук