Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55TR7YA226MH01L
KRM55TR7YA226MH01L
KRM55TR7YA226MH01L Murata Electronics
KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 22uF 35volts X7R 20% 2 Chip Type
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук