Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55WR71E476MH01L
KRM55WR71E476MH01L
KRM55WR71E476MH01L Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E-1065032.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25VDC 47uF 20% X7R 2 Chip Type
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук