KRP-11AG-12 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KRPA_0910-336461.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 10A 12VAC 24Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 168 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 10.2 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2400VA.
Інші пропозиції KRP-11AG-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11AG-12 KRP-11AG-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays KRP%20KA%20KR.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 168 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 10.2 VAC