KRP-11AN-24
KRP-11AN-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
KRP%20KA%20KR.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2400VA
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 84 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2400VA.
Інші пропозиції KRP-11AN-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11AN-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-918464.pdf General Purpose Relays DPDT 10A 24VAC GEN PURPOSE RELAY